Dil Kursu

Yabancı Dil Kursu

8 Aralık 2015

Yabancı dil, ülkemiz için özellikle iş ve eğitim alanlarında oldukça önemli bir gereksinimdir. Yurt dışında eğitim alabilmek, iş dünyasında kariyer yapabilmek, üniversitede unvan alabilmek gibi pek çok alanda, yabancı dil bilmek gerekir. Bu yabancı dil genel olarak İngilizcedir fakat Almanca, İtalyanca, Rusça, Fransızca gibi diller de rağbet görmektedir. Seçtiğiniz ya da alanınız için gerekli olan yabancı dili öğrenebilmek için ise, yabancı dil kursu eğitimlerinden destek almanız gerekir. Sizlere bu konuda en iyi desteği sağlayacak olan Uzman Dil Okulları, kaliteli eğitim anlayışı ve alanında en az 5 yıl deneyimi olan öğretmenleri ile, sektörünün lider markası haline gelmiştir. Bu özellikleri sayesinde, İzmir’deki dil kurslarının içerisinde, en çok tercih edilen isim olmanın gururunu yaşamaktadır. Bu gurura layık olmak amacıyla da, kendisini sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir.

Yabancı dil kursu alanında, modern ve teknolojik eğitimler veren okulumuz, öğrencilerine pek çok imkan sunmaktadır. Bu imkanlar sayesinde, verdiğimiz eğitimin kalıcı ve etkili olması amaçlanmaktadır. Bu imkanlardan şu şekilde bahsetmek mümkündür;

• Sınıflarımız 8 kişilik olup, özel ders imkanı sağlanmakta ve bütün öğrencilerimizle özel olarak ilgilenilmektedir.
• Sınıflarımızda akıllı tahta teknolojisi kullanılır. Bu sayede öğrencilerin daha rahat ve daha hızlı şekilde yabancı dil öğrenmesi sağlanır.
• Yabancı dil öğretmenlerimiz alanında uzman olan ve en az 5 yıl deneyimi bulunan kişilerdir.
• Okulumuzda bulunan her öğrenci bizim için özel ve değerlidir. Bu nedenle eğitimlerimizde, kişiye özel eğitim metodu kullanılmaktadır.
• Sınıflarımızdaki derslere giren öğretmenler, aynı zamanda o sınıfların rehberlik öğretmenleridir. Bu sayede öğrencilerin tüm sorunlarına çözüm bulunmakta ve onların en verimli şekilde eğitim alabilmesi sağlanmaktadır.
• Öğrencilerimize yabancı dili en iyi şekilde öğrenebilmesi için zorunlu konuşma dersleri verilmektedir. Bu sayede yabancı dilin daha iyi bir şekilde öğrenilmesi ve rahat bir şekilde konuşulabilmesi sağlanmaktadır.
• Haftanın belirli günlerinde düzenlenen konuşma kulüpleri ile, öğrencilerin bir araya gelip kaynaşması ve öğrendiklerini pekiştirmesi sağlanmaktadır.
• Okulumuzdaki seminer salonunda, belirli aralıklarla toplantılar ve seminerler düzenlenerek, öğrencilerin ve velilerin, katılması sağlanır. Bu sayede daha bilinçli olarak yabancı dil eğitimi alınması sağlanır.

Uzman Dil Okulları, yukarıda saydığımız pek çok avantajın yanında, aktüalite ve oyunlar eşiğinde yabancı dil eğitimi sağlamaktadır. Örneğin; haftanın bir günü yabancı dilde sinema etkinliği düzenlenir. Bu aktüaliteler sayesinde, öğrencilerin eğlenerek öğrenmesi sağlanır. Bu ve daha pek çok avantajımızla ilgili, http://www.uzmandilokullari.com/kurumsal/76/uzman-hakkinda adresimizi ziyaret edebilir, okulumuz hakkında detaylı bilgiye, bu adresten ulaşabilirsiniz.

uzman
Yabancı dil kursu ile eğitim almanın, kişiler açısından önemli ölçüde faydası bulunmaktadır. Uzman Dil Okulları aracılığıyla alacağınız yabancı dil eğitiminin faydalarını şu şekilde sıralamak mümkündür;

Daha kalıcı öğrenim sağlar;
Uzman Dil Okulu aracılığıyla alacağınız yabancı dil kursu, eğitimlerin özgün materyaller ile verilmesinden dolayı, daha kalıcı olacaktır. Okulumuzda eğitim verilirken, seviyeniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir program belirlenir ve bu programa uygun olarak yabancı dil öğrenmeniz sağlanır. Ayrıca yabancı dil eğitiminizin kalıcı olması için, özel dersler, konuşma kulüpleri gibi aktüaliteler de sağlanmaktadır.

Yabancı kültürleri tanımanıza yardımcı olur.
Okulumuzun sunmuş olduğu yabancı dil eğitimi sayesinde, farklı kültürlerle tanışma ve o kültürleri daha rahat anlama şansına sahip olursunuz. Bu sayede kendi kültürümüzle arasındaki farkı daha kolay kavrayabilirsiniz.

Sosyalleşme imkanı sunar;
Okulumuz aracılığıyla alacağınız yabancı dil kursu sayesinde, daha sosyal bir hayata sahip olursunuz. Örneğin; okulumuzun düzenlemiş olduğu sinema geceleri, çeşitli partiler ya da eğlenceler ile, öğrendiğiniz dili konuşma ve pekiştirme imkanı bulursunuz. Bununla birlikte, yabancı kişilerin bulunduğu kafeterya gibi ortamlara rahat bir şekilde gidebilir, kendinizi rahat bir şekilde ifade edebilir ve çevrenizi genişletme imkanına sahip olursunuz.

Öz güveninizi arttırır;
Okulumuz aracılığıyla, eksiksiz olarak yabancı dil eğitimi alırsınız. Yabancı dili hem konuşabilen, hem yazabilen hem de okuduğunu rahat bir şekilde anlayabilen bireyler olursunuz. Bu sayede kendinize olan güveniniz artar ve gerek okul, gerekse iş hayatınızda, daha ön planda olursunuz.

Bu saydığımız avantajlar ve özellikler, yabancı dil kursumuzun ne kadar kaliteli ve modern olduğunu kanıtlamaktadır. Uzman Dil Okulları’ndan eğitim almak bir ayrıcalıktır. Siz de bu ayrıcalık ile tanışmak için www.uzmandilokullari.com adresimizi ziyaret ederek, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply