Dil Kursu

Kids İngilizce

6 Aralık 2015

Gelişen dünyaya ayak uydurmak ve milyonlarca insanın yaşadığı bir ülkede, farklı ve bir adım önde olabilmek için, yabancı dil bilmek çok önemlidir. Yabancı dil bilen insanların, farklı kültürleri ve farklı dilleri öğrenmiş olması, onların ufkunun gelişmesine ve hayat şartlarının yükselmesine neden olmaktadır. Dünya genelinde kullanılan en önemli yabancı dillerden biri ise İngilizcedir. İngilizce, uluslararası alanda kabul görmüş, evrensel bir dildir. Bu nedenle insanların, özellikle çalışma hayatlarında başarılı olabilmeleri için, İngilizce bilmelerinin önemi büyüktür. Uzun yıllar boyunca yapılan pek çok araştırma sonucunda, ikinci bir dil öğrenme yaşının 0-6 yaş arası olduğu kanıtlanmıştır.

Bu yaşlarda öğrenilen İngilizce, kalıcı olmaktadır. Bununla birlikte, çocukların ilerleyen zamanlarda, farklı bil dil öğrenebilmelerini, daha kolay hale getirmektedir. Çocukların ilerleyen dönemlerde, eğitim hayatları için de oldukça önemli olan bu İngilizceyi en iyi şekilde öğrenmelerini sağlayan Uzman Dil Okulları, başarısını kanıtlamış bir eğitim kurumudur. Çocuklarınızın en iyi ve en kalıcı şekilde eğitim almasını sağlamak amacıyla okulumuzda, konusunda uzman olan öğretmenler eşliğinde eğitim verilmektedir. Kids İngilizce kursumuz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilmek için, buraya tıklayınız. Konuyu daha iyi anlayabilmeniz açısından, İngilizcenin çocuklar için öneminden ayrıntılı olarak bahsedelim;
englishforkids

İngilizce Öğrenmenin, Çocuklar Üzerindeki Faydaları;
• Erken yaşlarda İngilizce öğrenmek, doğru telaffuz, akıcı bir şekilde konuşma ve akılda kalıcı olma gibi özellikler sağlar.
• İngilizce, çocukların kendilerini ifade edebilme ve problem çözme yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadır.
• Hızlı öğrenme ve çabuk kavrama gibi avantajlar sağlar.
• Çocuklarda soyut olarak düşünebilme yeteneğini, tek dille öğrenim gören çocuklara göre daha çok geliştirmektedir. Bu nedenle kavramları geliştirme ve değerlendirme gibi becerilerde, öğrencilere üstünlük sağlamaktadır.
• Çocuk yaşta öğrenilen İngilizce, beyinde olan dil gelişimini desteklemektedir. Bu sayede çocuklar 5 yaşına kadar, 5 dil öğrenebilme özelliğine sahip olurlar.
• Küçük yaşlarda İngilizce öğrenen çocukların, diğer derslerinde başarılı olma oranı, tek dille eğitim gören çocuklarınkine göre, çok daha yüksektir.
• Erken yaşta İngilizce eğitiminin, çocuğun akademik, bireysel ve sosyal gelişimine olumu etkileri bulunmaktadır.
• Yine erken yaşta dil öğrenen çocuklarda, farklı kültürlere saygı ile yaklaşma, kendi kültürünün değerini daha iyi öğrenme ve kültürler arası farklılıkları yada benzerlikleri görme gibi özellikler de gelişmektedir.
• Çocuklar İngilizce sayesinde, farklı kültürler ve toplumlardan olan insanlarla, kolay bir şekilde iletişim kurabilmektedir.

Çocuklar 0-7 yaş arasında, beyinleri çok iyi çalıştığı ve etrafındaki olayları çok iyi şekilde algılayıp, beynine kaydedebildiği içi, İngilizceyi daha iyi bir şekilde öğrenebilmektedir. Çocuk yaşta İngilizce öğrenmek, İngilizcenin hem kalıcı olmasına hem de kolay öğrenilmesine neden olmaktadır. Çocuklar için bu kadar çok faydası olan İngilizce eğitimini, en kaliteli Kids İngilizce kursu eğitimleri ile veren Uzman Dil Okulları’nın eğitim özelliklerinden ise şu şekilde bahsetmek mümkündür;

• Okulumuzdaki eğitimler, çocukların daha kalıcı olarak İngilizce öğrenebilmesi için, aktivite ve oyunlarla desteklenmektedir.
• Sınıflarımızda 8 kişilik eğitimler verilmektedir ve bu sayede, birebir ders verebilme imkanı sağlanmaktadır.
• Okulumuzdaki modern eğitim sistemi sayesinde, akıllı tahta teknolojisi kullanılarak, kolay ve hızlı bir şekilde İngilizce öğrenilmesi sağlanmaktadır.
• Çocuklarınızın en iyi derecede İngilizce öğrenebilmesi için gerekli olan tüm materyaller, ücretsiz olarak sunulmaktadır.
• Çocuklarınızın, anlamadığı konuları daha iyi bir şekilde anlamaları ve öğrendiklerini pekiştirmeleri amacıyla, özel ve birebir dersler düzenlenmektedir.
• Kids İngilizce eğitimlerine, ailelerin de destek vermesini sağlamak amacıyla, çeşitli seminerler ve toplantılar yapılmaktadır.
• Siz de çocuklarınızın en iyi şekilde İngilizce eğitim alabilmesi için, uzman dil okulları ‎adresini ziyaret ederek, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply