Dil Kursu

İzmir Uzman İngilizce Kursu

11 Kasım 2015

Dünya üzerinde bulunan 53 ülkenin resmi dili İngilizcedir. İngilizceyi ana dili olarak kullanan insan sayısı 400 milyon iken, ikinci bir dil olarak İngilizce bilenlerin sayısı, 1.400 milyon olarak belirlenmiştir. Bu rakamlar İngilizcenin ve İngilizce bilmenin ne kadar önemli olduğunu kanıtlamaktadır. Dünya üzerindeki pek çok ülkede kariyer yapmak, eğitim almak ve iş amaçlı girişimlerde bulunmak gibi pek çok nedenden dolayı, İngilizce bilmek çok önemlidir. Ülkemizde de pek çok uluslararası alanda çalışan firma ve turizm tesisleri gibi yerler, İngilizce bilen nitelikli elemanlara ağırlık vermektedir. Tüm bu nedenlerden dolayı, İngilizce öğrenmek bir gerekliliktir. İngilizceyi en iyi şekilde öğrenmek için ise, kaliteli eğitim veren özel eğitim kurumlarından destek almak gerekir.

uzmanhakkinda

Türkiye’nin üçüncü büyük şehri olan İzmir, İngilizce kursları açısından oldukça gelişmiş bir yapıya sahiptir. İzmir Uzman İngilizce kursları, esnek fiyatları ve farklı eğitim metotları ile herkese ve her kesime uygun hizmet sunmaktadır. İngilizcenin 5 farklı seviyesinde de eğitim alabileceğiniz İzmir Uzman İngilizce kurslarının temel özellikleri ise şu şekilde sıralanabilmektedir;

 • İngilizce, uluslararası eğitim standartlarına bağlı kalınarak, kaliteden ödün vermeden, öğrencilere mümkün olan en kısa sürede ve kalıcı olarak öğretilmektedir.
 • Avrupa dil portfolyosuna uygun eğitim verilmektedir. Bu sayede öğrencilere, Avrupa standartlarında eğitim alma imkânı sunulmaktadır.
 • Ana dili İngilizce olan, alanlarında uzman, sertifikalı ve diplomalı yabancı öğretmenler eşliğinde eğitimler verilmektedir.
 • Yüksek kalitede ders kitapları ve eğitim dokümanları, ücretsiz olarak sunulmaktadır.
 • Öğrenciler yapılan seviye tespit sınavı ile seviyelerine uygun olan sınıflara yerleştirilmekte ve kendilerine uygun eğitim almaları sağlanmaktadır.
 • Uluslararası standartlara uygun eğitimler sağlanmaktadır.
 • Öğrencilere %100 öğrenme garantisi sunulur. Kur sonlarında başarısız olan öğrencilerin bir üst kura geçebilmesi için ücretsiz olarak tekrar etmesi sağlanmaktadır.
 • Öğrenme sürecinde öğrencilerin, diğer metotlara göre daha hızlı ve etkin bir şekilde İngilizce öğrenmesi sağlanmaktadır.
 • Ortalama 5 yıl boyunca ücretsiz olarak online eğitim seti sunulmakta ve tüm öğrencilerin uzaktan da çalışabilmeleri sağlanmaktadır.
 • Konuşma odaklı İngilizce eğitim programı, özel olarak uygulanmaktadır.
 • Öğrencilere sosyal aktiviteler eşliğinde İngilizce öğretilmektedir.
 • Aktivite sınıfları ve konuşma sınıfları gibi özel teknikler uygulanarak, kalıcı ve akıcı bir İngilizce öğrenimi sağlanmaktadır.

izmiringilizcekurslari

İzmir Uzman İngilizce kurslarında, İngilizcenin temel eğitimi verildiği gibi TOEFL, IELTS, YDS-5, YDS, Speaking (İngilizce Konuşma), Business (İş İngilizcesi) ve Çocuklar için İngilizce gibi kurslar da verilmektedir. Böylece her alanda ve her kesime, en kaliteli İngilizce eğitim olanakları sunulmaktadır.

İngilizce öğrenmenin faydaları;

Bilgiye ulaşımı sağlar;

İngilizce öğrenmenin en büyük faydası, her kültürdeki ve dünya üzerindeki pek çok bilgiye ulaşılmasını sağlamasıdır. İnternet üzerinden veya dünyadaki kanallardan haberdar olmamızı ve dünya üzerindeki pek çok gelişmeden haberdar olabilmemizi sağlamaktadır.

Kariyer yapmanın en iyi yoludur;

İngilizce, günümüzde hemen hemen her sektörde kullanılması açısından, çalışan kişilerin diğer rakiplerine göre bir adım önde olmasını sağlamaktadır. Özellikle seyahat, uluslararası ticaret, tercüme ve habercilik alanlarında kariyer yapmanın en kestirme yolu olarak önem taşımaktadır.

Seyahat olanağı sağlar;

İngilizce evrensel bir dil olması bakımından, dünyadaki tüm insanların kullanmış olduğu ortak bir dildir. Bu nedenle özellikle turistler için çok büyük kolaylık sağlamaktadır. İngilizce bildiğiniz takdirde, dünyanın her yerine seyahat edebilir, pek çok insanla iletişim kurma imkânına sahip olabilirsiniz.

Elektronik ortamda dünyayı takip etmeyi kolaylaştırır;

Bilgisayar çağında olmamız ve bilgisayarın anadilinin İngilizce olması, dijital ortamı yakından takip etmek isteyen kişilerin İngilizce bilgisine sahip olmasını gerektirmektedir. Bu sayede dünyadaki sürekli gelişen teknolojiden ve tüm haberlerden ve olaylardan haberdar olmak mümkündür.

izmiringilizcekurslari3

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply