Dil Kursu

İzmir İngilizce Kursu

1 Aralık 2015

İngilizce, hayatımız her alanında karşımıza çıkan bir dildir. İş, okul, kariyer vb alanlarda sıkça kullandığımız İngilizceyi iyi bir şekilde konuşabilmek, her alanda bir adım önde olmamızı sağlamaktadır. Son yıllarda bu kadar önemli olan İngilizceyi öğrenmenin en iyi yolu ise, iyi bir eğitim kurumundan özel İngilizce kurları almaktır. İstanbul, Ankara, İzmir ve Kayseri gibi büyük şehirlerde, İngilizce kursu imkânı, diğer şehirlere göre çok daha fazladır. Özellikle İzmir bu alanda kendini kanıtlamış şehirlerden biridir.

2014 yılında İzmir’in Bornova ilçesinde kurulan Uzman Dil Okulu, İngilizce kursu konusunda kendini kanıtlamış olan bir eğitim merkezidir. Deneyimli ve alanında uzman öğretmenleri ile pek çok konuda İngilizce eğitim almanızı sağlamaktadır. İngilizce Kursu İzmir kategorisinde en modern ve teknolojik eğitimi sunan eğitim kurumlarından biridir. Okulumuzda; LYS-5, YDS, Hazırlık Atlama, Business yani İş İngilizcesi, Kids İngilizce, Speaking, Genel İngilizce, TOFEL ve IETLS gibi alanlarda, eğitim almanız mümkündür. Bunları yanında yurt dışında eğitim alma imkânına sunan Uzman Dil Okulu, İzmir’in en çok tercih edilen eğitim kurumlarından biri olmaktan onur duymaktadır.

İngilizce Kursu İzmir kategorisinin en başarılı eğitimini sunan Uzman Dil Okulu hakkında daha detaylı bilgi almak için www.uzmandilokullari.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Okulumuzun özelliklerini ve verdiği eğitimlerle ilgili bilgileri şu şekilde sıralamak mümkündür;

  • Sınıflarımız 8 kişilik özel sınıflardan oluşmaktadır. Bu sayede öğrencilerimize birebir eğitim imkânı sunulmaktadır.
  • Eğitimlerimizde akıllı tahta teknolojisi kullanılarak, öğrencilerin kolay ve rahat bir şekilde İngilizce öğrenmesi sağlanmaktadır. Bunun yanında zamandan da tasarruf edilmekte ve daha kısa sürede öğrenmeleri sağlanmaktadır.
  • Eğitimlerde kullanılan dökümanlar, özgün ve orijinal dokümanlardır. Bu sayede öğrencilerin kaliteli eğitim almaları amaçlanmıştır.
  • İngilizce, güncel olarak öğretilmektedir. Ezbere dayalı değil, öğrenmeye dayalı eğitim sistemi uygulanmaktadır.
  • Öğrencilerin, öğrendiklerini pekiştirmeleri amacıyla, çeşitli aktiviteler düzenlenmektedir. Böylece eğlenerek öğrenme imkânı sunulmaktadır.
  • Yurt dışında eğitim almak isteyen tüm öğrencilerinize, vize işlemlerinden, ulaşım ve konaklamaya kadar tüm imkânlar sunulmaktadır.
  • Öğrencilerimize her türlü desteği verebilmek amacıyla, teknik destek birimimiz, yedi gün yirmi dört saat hizmet sunmaktadır.
  • Velilerin de öğrencilerimize destek olabilmesi için, onlara özel toplantılar ve seminerler düzenlenmekte, bilinçlenmeleri sağlanmaktadır.
  • Öğrencilerin seviyelerine uygun eğitim alabilmelerini sağlamak amacıyla, seviye belirleme sınavı yapılarak, seviyelerine uygun sınıflar oluşturulmaktadır.
  • slide1

Bu ve buna benzer daha pek çok avantajı sunan Uzman Dil Okulu, rehberlik hizmeti sayesinde de, öğrencilerinin sorunlarına ve problemlerine destek olabilmektedir. İngilizce Kursu İzmir alanında en başarılı eğitimi sunduğunu, öğrencilerinin memnuniyeti ile kanıtlamaktadır. Başarılı öğrenci oranı oldukça fazla olan okulumuzun tercih edilme oranı, her geçen gün artmaktadır. Modern koşullarda ve son teknolojiler kullanılarak verilen eğitimler sayesinde, başarı oranımız da artarak devam etmektedir.

Okulumuzda verilen kurslardaki seviyelerden mezun olan öğrencilerimize, her seviye için ayrı bir sertifika verilmektedir. Bu sertifikaların geçerliliği olduğu için de öğrencilerimizin, her alanda başarılı olabilmelerine imkân sağlanmaktadır. İngilizce sınavları için verilen eğitimlerde ise, bol pratik yapılmakta ve örnek sınavlar düzenlenmektedir. Öğrencilerinin sınav heyecanı ve kaygısının üzerlerinden kalkması için, her türlü ortam sağlanmaktadır. Okulumuzda verilen eğitimler kişiye özel olarak verilmektedir. Bu nedenle kalıcı ve akıcı bir İngilizce eğitim sağlanmaktadır.

Genel olarak sınavlarda ya da pratikte öğrenilen İngilizce, yurt dışında ya da iş dünyasında kullanılan İngilizce ile aynı değildir. Bu nedenle İngilizce eğitimi verilirken, yurt dışında rahat bir şekilde iletişim kurabilmeniz ya da iş dünyasında olan gelişmeleri rahat bir şekilde takip edebilmeniz için, teknik terimler de öğretilmektedir. Öğrencilerimizin her alanda rahat bir şekilde konuşabilmesi ve karışık konuları bile rahat bir şekilde anlayabilmesi için, çok geniş çaplı eğitim yelpazesi hazırlanmaktadır.

Siz de İzmir’in en kaliteli ve en etkili eğitim veren kurumlarından biri ile çalışmak için hemen bizimle iletişime geçebilir, aklınıza takılan tüm soruların cevabını alabilmek için, www.uzmandilokullari.com adresinde bulunan canlı destek bölümü ile bağlantı kurabilirsiniz. Unutmayın İngilizce ezbere dayalı değil öğrenmeye dayalı bir dildir ve zaman içinde unutulabilmektedir. Bu nedenle öğrenmeye dayalı eğitim veren Uzman Dil Okulunu tercih ederek, kalıcı eğitim alma fırsatını yakalayın ve size özel sunulan pek çok avantajdan yararlanın.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply