Dil Kursu

İzmir İngilizce Kursu

6 Aralık 2015

Günümüzde İngilizce bilinmesi gereken en önemli dillerden biridir. Bu dili bu kadar önemli kılan özellik, diğer dillerin aksine sadece bir coğrafi bölge ile sınırlı kalmamasıdır. Öğrencisinden iş adamına kadar Dünya üzerindeki birçok kişi yeterli düzeyde İngilizce bilmektedir. Dünyanın hemen hemen her köşesine yayılan bu dil, anadil olarak yalnızca Amerika, İngiltere, İrlanda, Avusturalya, Kanada, Yeni Zelanda ve İskoçya’da konuşulmasına rağmen 53’ü İngiliz milletler topluluğuna üye olan, toplam 73 ülkede ortak dil ve anadil olarak kullanılmaktadır. Bu bilgiler ışığında görüldüğü üzere, İngilizce sosyalleşmeden iş alanlarına kadar bir çok amaç için kullanılması uygun olan dillerden biridir. Ayrıca bu diller arasında, öğrenilmesi diğer dillerine nazaran daha kolaydır. Türkiye’yi ele aldığımızda yabancı dil konusunda ilk akla gelen dil İngilizcedir. Ülke şartlarında öğrenilmesi zorunlu hale gelen bu dilin altyapısı ne yazık ki öğrenim hayatında yeterli düzeyde alınmadığı için İngilizce kurslarına gitmek zorunlu hale gelmiştir.

Türkiye’nin önde gelen şehirlerinden biri olan İzmir, İngilizce kursları açısından zengin ve donanımlı bir yapıya sahiptir. Uzman dil okulları ise, İzmir’in en önde gelen kurslarından biridir. İngilizcenin 5 farklı seviyesini de kapsayan Uzman Dil Okulları’nın temel özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

• Kaliteli hizmet anlayışına dayanarak, müşterilerine gereken eğitimi mümkün olan en kısa süre içerisinde, kalıcı olarak vermektedir.

• Avrupa standartlarına düzeyinde eğitim vermekte olan kursumuz, anadili İngilizce olan mesleki uzmanlar eşliğinde, Avrupa dil portfoyuna uygun eğitim vermektedir.

• Öğrenciler, kursumuzdaki uzman öğretmenler tarafından hazırlanan sınavlar ile seviyeleri belirlenerek kendileri için en uygun eğitimi almaktadırlar.

• Okulumuz, kaliteli hizmet anlayışının bir örneği olarak, ders kitaplarını ve eğitim dokümanlarını ücretsiz sunmaktadırlar.

• Öğrencilere sosyal aktiviteler eşliğinde İngilizce öğretilmekte ve %100 başarı garantisi sunulmaktadır.

• Sunulan başarı garantisine bağlı kalınarak, kur sonlarında başarısız olan öğrencileri üst kura geçirmeden önce, ücretsiz tekrar eğitim verilmektedir.

• Uzaktan eğitim imkanı da sağlayan okulumuz, tüm öğrencilerine ortalama 5 yıl boyunca, online eğitim seti sunmaktadır.

• Aktivite sınıfları ve konuşma sınıfları gibi özel teknikler uygulayarak ve İngilizce konuşma odaklı eğitim programları sunarak kalıcı ve akıcı öğretimi esas kılmaktadır.

Kalıcı eğitimi ana prensip olarak ele alan okulumuz, temel İngilizce eğitimi, TOEFL, IELTS, YDS-5, YDS, Speaking ve Çocuklar için İngilizce gibi birçok alanda kaliteli, her düzeyde ve her kesime hitap eden hizmet anlayışına sahiptir. En kaliteli İzmir İngilizce kursu eğitimi sağlayan okulumuzla ilgili detaylı bilgiye, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

resimyde
İngilizce kurslarının faydaları;

Kaliteli eğitim anlayışına sahiptir;

Türkiye standartlarını ele aldığımızda, ülkemizde yeterli altyapı eğitimi verilmemektedir. İngilizcenin yeterli seviyede öğrenilmemesinin yanı sıra, temel İngilizce istenildiği seviyede akıcı konuşulmamaktadır. İngilizce kursları, müşterilerine gerekli altyapıyı sağlamakta ve akıcı konuşma imkanı sunmaktadır.

%100 öğrenme imkanı sunmaktadır;

İngilizce kurslarının sayısındaki artış ve oluşan rekabet ortamı ile kaliteli hizmeti esas alan İngilizce kursları, ek olanaklar sağlamak zorunda kalmış ve artık %100 öğrenme olanağı sağlamıştır.

Business İngilizce eğitimi verilmektedir;

Temel İngilizce eğitimi konusunda uzmanlaşmış olan İngilizce eğitim kursları, farklı eğitim seçenekleri de sunmaktadır. Bunlardan biri Business İngilizcedir. Günümüz şartlarına bakıldığında, iş olanakları konusunda yabancı dil zorunlu hale gelmiştir. Yabancı diller arasında Dünyada en fazla konuşulan İngilizce, çoğunlukla ilk sırada yer almaktadır. Küreselleşmenin etkisi ile mesleki İngilizcenin önemi gün geçtikçe artmaktadır.

Uluslararası düzeyde eğitim imkanı verilmektedir;

İngilizce eğitim kursları, İngilizcenin 5 seviyesini de öğrenim kapsamına almaktadır. Bu sayede uluslararası düzeyde eğitim alınmak ve bu eğitim iş alanlarından turizme kadar birçok alanda bize yardımcı olmaktadır.

Yukarıda saymış olduğumuz faydaları ve çok daha fazlasını sunan Uzman Dil Okulları, kendini bu alanda kanıtlamış olan bir kurumdur. Bu nedenle İzmir İngilizce kursu sektöründe, en çok tercih edilen eğitim kurumudur. Siz de bu avantajlardan, uygun fiyatlarla yararlanmak için hemen www.uzmandilokullari.com adresini ziyaret edebilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply