Dil Kursu

İngilizce Kursu İzmir

8 Aralık 2015

İngilizce, hayatımızın her alanında karşımıza çıkan bir dildir. İş, okul, kariyer gibi alanlarda bolca kullandığımız İngilizceyi iyi bir şekilde konuşabilmek, her alanda bir adım önde olmamızı sağlamaktadır. İngilizce, evrensel bir dil olarak kabul edildiği için çok önemli hale gelmiştir. Ülkemiz için önemi ise, ülkemizde çok sayıda yabancı yatırımcının olması ve Türkiye’nin yurt dışına açılma imkanı bulmasıdır. Hayatımızın her alanında karşılaştığımız İngilizceyi rahat ve akıcı bir şekilde öğrenebilmek için ise çok sayıda kişi, boş yere zaman ve para kaybetmektedir. Bunun en önemli nedeni İngilizce eğitimi vermekte olan pek çok kurumun, kaliteli eğitim verememesi ve verdiği eğitimde başarısız olmasıdır. İnsanlar, daha az bütçe harcayarak İngilizce eğitimi alabilmek uğruna, eğitim kalitesi düşük olan kursları tercih etmektedir.

2014 yılında İzmir’in Bornova ilçesinde kurulmuş olan Uzman Dil Okulları, İngilizce kursu alanında kendini kanıtlamış olan bir eğitim kurumudur. Deneyimli ve konusunda uzman öğretmenleri ile, pek çok alanda İngilizce eğitim almanızı sağlamaktadır. İngilizce Kursu İzmir sektöründe, en modern ve teknolojik eğitimi sunan eğitim kurumlarından biridir. Okulumuzda; LYS-5, YDS, Genel İngilizce, Hazırlık Atlama, Business İngilizcesi, Kids İngilizce, Speaking, TOFEL ve IETLS gibi alanlarda, eğitim almanız mümkündür. Bunların yanında yurt dışında eğitim alma imkanı da sunan Uzman Dil Okulları, İzmir’in en çok tercih edilen eğitim kurumları arasında yer almaktadır.
İngilizce öğrenmenin aslında kolay olduğunun, fakat insanların bu durumu, kendilerinin zorlaştırdığının bilincinde olan kurumumuz, hem psikolojik destek hem de tam donanımlı eğitmenler ile, etkin ve verimli eğitim sunmaktadır. Bu sayede okulumuzdan aldığınız eğitimin kalıcı olması sağlanmaktadır. İngilizce kursu İzmir denilince, ilk akla gelen kurum olan Uzman Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgi alabilmek için, http://www.uzmandilokullari.com/kurumsal/76/uzman-hakkinda adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hayatımızda çok fazla yeri olan İngilizcenin neden bu kadar önemli olduğu sorusu ise, pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Bu sorunun cevabını şu şekilde vermek mümkündür;
ingilizce-kursu-sertifika
Eğitim alanında başarı sağlar;
İngilizce olmadan normal bir okulda, normal eğitim alırken İngilizce sayesinde, üst seviyede olan okullarda, kaliteli eğitimler alabilirsiniz. Bu sayede iş dünyasına, çok daha önceden, avantajlı bir giriş yapmış olursunuz. Ayrıca yurt dışında alacağınız kurslar ya da eğitimler ile de, pek çok okulun istediği öğrencilerden biri olabilirsiniz.

İngilizce, rakiplerinizle aranızdaki farkı açar;
İngilizce öğrenmek, rakiplerinizden her zaman bir adım önünde olmanızı sağlayacaktır. Çünkü İngilizce, size ekstra özellik katarak, özellikle iş dünyasında pek çok kapıyı açmayı sağlayacaktır. Örneğin işinizle ilgili olan teknolojik gelişmeleri yakından takip etme ve ilk elden öğrenme fırsatı bulabilirsiniz. Bu sayede kendinizi ve işinizi geliştirme imkanı bulursunuz.

Sosyalleşmeyi sağlar;
İngilizce sayesinde çok sayıda kişiyle arkadaş olabilir, farklı ülkelerdeki insanların ortamına girebilir ve kendi kültürünüz ile onların kültürünü karşılaştırma imkanı bulabilirsiniz. Bu da insanların sosyalleşmesine ve sınırlarınızın dışına çıkarak, çok farklı dünyalar tanımanıza imkan sağlayacaktır.

İngilizce fırsatlar dünyasıdır;
İngilizce öğrenmek, pek çok fırsatın da ayağınıza kadar gelmesini sağlar. Bu fırsatlar iş, okul, akademik kariyer gibi alanlarda, karşınıza çıkmaktadır.

İş fırsatları sunar;
İngilizce’ye iyi derecede hakim olan biri asla işsiz kalmaz. Bulunduğunuz bölgeye göre turist rehberliği yapabilir, İnternet ortamında çevirmenlik görevi yapabilir ya da pek çok eğitim kurumunda, İngilizce öğretmenliği yapabilirsiniz. Bu da hayat standardınızın ve gelirinizin artmasına imkan sağlayacaktır.

İngilizce ufkunuzu genişletir;
İngilizce öğrenmek, pek çok kültür ile aranızda bulunan uçurumun kalkmasına neden olur. İngilizce evrensel bir dil olduğu için dünya genelinde kullanılmaktadır. Bu sayede, çoğu ülkedeki insanla iletişim kurabilir ve onların kültürlerini yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz.

Tüm bu fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan Uzman Dil Okulları, bununla birlikte modern ve teknolojik ortamlarda eğitim imkanı sunmaktadır. 8-10 kişilik sınıflarda, alanında en az 5 yıl deneyim kazanmış öğretmenler ile verilen eğitimler sayesinde, üstün başarı sağlanmaktadır. Okulumuzun vermiş olduğu eğitimler, çeşitli etkinlikler ile desteklenmektedir. Bu sayede öğrencilerin bilgileri pekiştirilmekte ve onlara daha kalıcı ve eğlenceli bir eğitim imkanı sunulmaktadır. İngilizce öğrenmek için okulumuzu tercih etmenizi sağlayacak nedenlerle ilgili detaylı bilgiye, http://www.uzmandilokullari.com/kurumsal/40/neden-uzman adresinden ulaşabilirsiniz. Siz de kaliteli ve kalıcı bir İngilizce eğitimi almak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply