Dil Kursu

Genel İngilizce Kursu

4 Aralık 2015

İngilizce kursu, eğitimciler tarafından alınan destek ve eğitim sayesinde, İngilizce öğrenilmesi anlamına gelmektedir. İngilizce dili, gelişen dünya ülkelerine ayak uydurmamızı sağlayan en önemli dillerden biridir. Bunun nedeni İngilizcenin evrensel bir dil olarak kabul edilmesi ve tüm dünya ülkelerinde, ortak bir dil olarak kullanılmasıdır. Türkiye’de İngilizce, diğer ülkelere göre son birkaç yıldır önemli hale gelmiştir. Bunun nedeni, Türkiye’nin gelişmekte olan bir ülke olması ve çok sayıda yabancı yatırımcıya ve yurt dışındaki öğrencilere, ev sahipliği yapmasıdır. Bununla birlikte, ülkemizin dışında kendini geliştirmek isteyen, akademik kariyer yapmak isteyen veya iş hayatında önemli yerlere gelmek isteyen kişilerin de, artık İngilizce bilmesi gerekmektedir. İngilizceyi en iyi şekilde öğrenebilmeniz içinse, destek almanız gerekir. İngilizce kursu alanında en kaliteli eğitimi veren Uzman Dil Okulları, genel İngilizce kursu sayesinde ihtiyacınız olan tüm desteği, en uygun koşullarla sağlamaktadır.

Kurslarımız hakkında merak ettiğiniz her şeye, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
İngilizce, yaşam kalitesini arttırmak ve her alanda başarıyı yakalamak için oldukça önemli bir dildir. Bu nedenle İngilizcenin öneminin, herkes tarafından öğrenilmesi gerekir. Uzman Dil Okulları, İngilizce’nin ne derece önemli olduğunun bilincinde olarak, bu bilinç doğrultusunda eğitim vermektedir. Hayatımızda bu derece etkili olan İngilizcenin faydalarından ise, şu şekilde bahsetmek mümkündür;
ing

İngilizcenin faydaları;
İngilizce, yaşam kalitenizi arttırır;
İngilizce öğrenirken, çalışmayı, sabretmeyi ve zamanı düzenli bir şekilde kullanabilmeyi öğrenirsiniz. Bu durum tüm hayatınız için büyük avantaj sağlayacaktır. Örneğin; iş hayatınızda etkin zaman yönetimi yaparak, işinizi daha verimli hale getirebilir ve İngilizce ile elde ettiğiniz gelir sayesinde daha rahat bir hayata kavuşabilirsiniz.

İngilizce, gelir seviyesinde artış sağlar;

İngilizce bilen kişi sayısı az olduğu için, günümüzde özellikle tercüman olarak iş yapma imkanınız bulunmaktadır. Bu durum ise, size ekstra kazanç olarak geri dönecektir. Yani bir ayda ortalama bir kira geliri kadar, ek gelir elde etmiş olabilirsiniz. Ek iş arayanlar için güzel bir fırsat doğuran İngilizce aynı zamanda, çalıştığınız iş yerinde yükselmenizi sağlayarak da gelirinizin artmasını sağlamaktadır.

Sosyalleşmenize yardımcı olur;
İngilizce sayesinde farklı kültürlerden insanlarla arkadaş olabilir, onlarla aynı ortamlara girebilir ve onların aktivitelerinden faydalanabilirsiniz. Bu durum, sosyal hayatınızın aktif hale gelmesine ve daha çok insanla iletişim kurarak, ufkunuzun genişlemesine imkan sağlayacaktır.

Yabancı kültürleri tanımanıza imkan sağlar;
İngilizce, evrensel bir dil olduğu için, yabancı kültürleri daha iyi anlayabilmenizi ve kendi kültürünüz ile kıyaslayabilmenizi sağlar. Merak ettiğiniz ülke hakkında bilgiler edinebilir, çeşitli kaynakları okuyabilir ve orada bulunan insanlarla, daha rahat iletişim kurabilirsiniz. Bu ise size hem özel hayatınızda, hem eğitim hayatınızda, hem de iş hayatınızda büyük avantaj sağlayacaktır.

İngilizce, prestij kazanmanıza neden olur;
İngilizce bilen kişi sayısı gün geçtikçe artsa da, halen istenilen düzeyde değildir. Bu nedenle İngilizce bilmek, sizi toplum önünde ön plana çıkaracak ve saygınlığınızı arttıracaktır.

Uzman Dil Okulları, genel İngilizce kursu eğitimlerini, büyük bir özveri ve titizlikle gerçekleştirmektedir. Bu nedenle, en yüksek başarı oranına sahip olan okullardan biridir. Okulumuzun sağladığı eğitim avantajlarından şu şekilde bahsetmek mümkündür;

• Eğitimler, anadili İngilizce olan öğretmenler aracılığıyla verilmektedir. Bu sayede, daha kolay ve kalıcı bir şekilde öğrenmeniz sağlanır.
• Eğitimler akıllı tahtalar kullanılarak verilir. Bu sayede ise zaman kaybı önlenir ve öğrencilerin daha kolay bir şekilde İngilizce öğrenmesi sağlanır.
• Genel İngilizce kursları, 5 temel seviyede verilmektedir. Öğrencilerin, hangi seviyede eğitim almaları gerektiği ise, seviye belirleme sınavı ile tespit edilir. Bu sayede öğrencilerin, uygun seviyede eğitim alması sağlanır.
• Genel İngilizce kursları, özgün ve anlaşılır materyaller ile verilir.
• Okulumuzdaki eğitimler genel olarak, akılda kalıcı olması için, aktivite ve oyunlarla desteklenir.
• Eğitimlerin etkili olabilmesi için, teknolojiden yararlanılır. Örneğin, projeksiyon yöntemi ile ders anlatımı yapılır.
• Öğrencilerin derslerde anlamadığı yerleri öğrenebilmesi ve derslerde öğretilenleri tekrar edebilmesi amacıyla, birebir dersler uygulanır.
• Sınıflarımız, 8 kişiliktir ve her bir öğrenciye, özel eğitim verilmektedir. Bu sayede İngilizceyi, kolay ve hızlı bir şekilde öğrenmeniz sağlanır.

Siz de genel İngilizce kursu hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve yukarıdaki üstün özellikler eşliğinde eğitim almak istiyorsanız, www.uzmandilokullari.com adresini ziyaret edebilir, okulumuzla hemen iletişime geçebilirsiniz.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply