Dil Kursu

Business İngilizce

6 Aralık 2015

Business İngilizcesi, kelime anlamı olarak İş İngilizcesi ya da çalışanlar için İngilizceyi ifade etmektedir. Özellikle 90’lı yıllarda gelişen teknoloji ile ülkelerin, hizmet toplumundan bilgi toplumuna geçmek için yarıştığı bir ortam oluşmuştur. Bilgi toplumunda amaç, bilgi ve bu bilgiyi pazarlamaktır. Bu pazarlama ortamının getirisi olarak ‘küreselleşme’ kavramı ortaya çıkmıştır. Küreselleşme kısaca dünya üzerinde ortak pazar oluşturma gayesidir. Geliştirdikleri mal ve hizmetleri dünya piyasasında marka haline getirme dürtüsü ile hareket eden ülkeler, firmalarını da en iyi noktaya getirmek zorundadırlar. Bu noktada devreye giren etmenlerden biri de Business İngilizcedir.

Firmaların en iyi noktaya gelmesi için firmanın üst düzey yöneticilerine, müdürlere, bölüm yöneticilerine ve diğer çalışanlara, İngilizce yeteneklerini geliştirmek ve güncelleştirmek için olanaklar sunulmalıdır. Firma çalışanları küreselleşme ile baş edebilmek ve uluslararası alanlarda yöneticilik yapmak için, en iyi düzeyde olmaları gerekmektedir. Bu noktada Business İngilizce devreye girmektedir. Firma çalışanları tarafından uluslararası düzeyde dil eğitimi alınmadığı sürece küreselleşme gerçekleştirilemez. Sizlere bu eğitimi en iyi şekilde sunabilen Uzman dil Okulları ise, kendini bu konuda kanıtlamıştır. Konusunda uzman olan öğretmenleri sayesinde, en kaliteli Business İngilizcesi eğitimini sunmaktadır. konuyla ilgili detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
yeni-nesil-ingilizceBusiness İngilizceyi; ofis İngilizcesi, telefonda İngilizce, pazarlama ve reklamcılık İngilizcesi, bankacılık ve finans İngilizcesi gibi alt başlıklar altında ele almak mümkündür.

Ofis İngilizcesi;

İş icabı ofis personellerinin, İngilizceyi iyi kullanmaları gerekmektedir. Gerçek hayatta, uluslararası iş ölçüleri, iyi bir İş İngilizcesini zorunlu hale getirmiştir. Ofis İngilizcesi programımız dahilinde şirket çalışanlarına, uluslararası iş çevrelerinde faaliyet gösterebilmeleri için gerekli olan dil ve iletişim araçlarını sunmaktadır.

Telefonda İngilizce;

Uluslararası iş çevresinde, iş yapmanın her aşamasında, telefonla iletişime ihtiyaç duyulmaktadır. Yabancı müşteriler uluslararası bir iş yerine telefon ettiklerinde, kullanılan dil genellikle, İngilizce olmaktadır. Telefonda İngilizce programımız, konuşarak ve işiterek iletişime geçebilme yeteneğinizi güçlendirir.

Pazarlama ve Reklamcılık İngilizcesi;

Pazarlama ve reklam, şirket stratejilerini ve planlamalarını doğrudan etkileyen ve şirket başarılarını belirleyen en önemli unsurlardır. Günümüzde, dünya iletişim dili olan İngilizceyi konuşabilen bir yöneticinin, bu alanda kullanılan özel kelimelere ve deyimlere hakim olması, son derece önemlidir. Pazarlama ve Reklamcılık programları, pazarlama kavramları ve terimleri, pazar araştırmaları, reklam stratejileri ve kampanyaları gibi pek çok konuyu içermektedir.

Bankacılık ve Finans İngilizcesi;

Her işletme için kaynakların giriş çıkışı ve bu akışın yönetimi çok önemlidir. Bugünün iş dünyasında, anadili İngilizce olmayan finans yöneticilerinin İngilizce olarak Bankacılık ve Finans sözcüklerini bilmeleri, pek çok önemli konuda konuşabilmeleri ve iletişim kurabilmeleri gerekmektedir. Bankacılık ve Finans programımızın en büyük amacı, bu alanda kullanılan önemli sözcükleri öğretebilmektir. Bankacılık ve Finans konularında çalışan yöneticilerin kredilendirme, yatırım piyasaları ve değişen ekonomik koşullar gibi konularda, etkili bir iletişim kurmalarını sağlamaktır.

İş İngilizce alanında, yukarıda saydığımız eğitimlerle birlikte pek çok avantajı da sunan okulumuzun eğitim olanakları, son derece teknolojik ve moderndir. Uzman Dil Okulları’nın eğitim olanaklarından ise şu şekilde bahsetmek mümkündür;

• Sınıflarımızda akıllı tahta teknolojisi kullanılır ve gerekli olan İngilizce en kolay şekilde öğretilir.
• Eğitim için gerekli olan tüm dokümanlar, ücretsiz olarak sunulmaktadır.
• Eğitmenlerimiz, alanında en az 5 yıl deneyimli olan kişilerden oluşmaktadır.
• Eğitimlerin kalıcı olması için çeşitli aktiviteler düzenlenmektedir.
Siz de sunulan bu imkanlardan ve çok daha fazlasından yararlanmak için, www.uzmandilokullari.com adresini ziyaret edebilir, detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply